Серія майстерень від Франциско Ресто, викладача зі Сполучених Штатів Америки

Серія майстерень від Франциско Ресто, викладача зі Сполучених Штатів Америки14 грудня на філологічному факультеті відбулась серія методичних майстерень, які провів Франциско Ресто – викладач, який у рамках співпраці Сполучених Штатів Америки з Україною надає методичну підтримку у сфері викладання англійської мови. Запросила до МДПУ викладача декан філологічного факультету Т.В. Коноваленко, в організації заходу допомагали голова науково-методичної ради університету Н.Є. Мілько та доцент кафедри іноземних мов О.О. Чорна.


Інноваційні технології в підготовці майбутніх фахівців педагогічної освіти

28 листопада 2019 р. відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні технології в підготовці майбутніх фахівців педагогічної освіти». Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності (проф. Коробченко А.А., доц. Ізбаш С.С.).

Метою семінару було поглиблення знань про інноваційні технології навчання, обґрунтування доцільності впровадження сучасних технологій в освітній  процес з метою формування конкурентоспроможних фахівців педагогічної освіти.


Семінар «Критерії якості освітньої програми» для гарантів освітніх програм і студентів

Семінар «Критерії якості освітньої програми» для гарантів освітніх програм і студентів27 листопада 2019 року в стінах головного корпусу університету було проведено семінар «Критерії якості освітньої програми». Захід зібрав гарантів освітніх програм і студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Голова постійно діючої комісії Вченої ради університету із експертизи якості освітніх програм спеціальностей, доктор педагогічних наук Сегеда Н.А. розповіла присутнім про парадигмальні зміни в процедурі акредитації освітніх програм, тому необхідно чітко дотримуватися критеріїв якості.


Майстер-клас як обмін досвідом

Майстер-клас як обмін досвідом19 листопада 2019 р. кафедрою української і зарубіжної літератури було організовано і проведено майстер-клас «Візуалізація навчального матеріалу на уроках літератури як засіб підвищення якості філологічної освіти» для здобувачів вищої освіти та учителів-практиків. Серед учасників заходу були студенти IV та IМ курсів, які готуються до виробничої (педагогічної) практики у закладах освіти, а також учителі української мови і літератури та зарубіжної літератури ЗОШ №22, №5, Мелітопольського ліцею-інтернату, Мелітопольського вищого професійного училища, Костянтинівського НВО №1 «Таврія» та КЗ «Бурчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Є.І. Носаль».


Методичний тренінг «Впровадження компетентнісно-орієнтованих форм і методів навчання у НУШ»

Методичний тренінг «Впровадження компетентнісно-орієнтованих форм і методів навчання у НУШ»24 квітня на природничо-географічному факультеті відбувся загальноуніверситетський методичний тренінг «Впровадження компетентнісно-орієнтованих форм і методів навчання у Новій українській школі».

Присутні викладачі природничо-географічного та філологічного факультетів під час тренінгу розглянули такі питання…


Семінар для викладачів «Ознайомлення з освітніми інтернет-ресурсами та сервісами»

30 січня у залі засідань Вченої ради університету відбувся навчально-методичний семінар для викладачів «Ознайомлення з освітніми інтернет-ресурсами та сервісами».

В роботі семінару, що був ініційований і проведений начальником інформаційно-обчислювального центру, старшим викладачем кафедри ботаніки та садово-паркового господарства О.М. Павленком, взяли участь більш ніж 40 викладачів університету.