Про можливість участі у конкурсі “Вікіпедія для школи 2021-2022”

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

 Вікіпедія – це не перешкода учителю, а інструмент, який може бути дуже корисним у навчальному процесі, якщо його використовувати правильно. Щоб українські школярі, студенти, їхні батьки та педагоги могли отримати у Вікіпедії точну та перевірену інформацію на теми шкільної програми, ГО «Вікімедіа Україна» щорічно проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

Конкурсні категорії конкурсу у 2021 – 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті – Вікіцитатах. (ДЕТАЛЬНІШЕ)


Відзнака на честь Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького 2020

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “РОДИНА ГЕРОЇВ “НЕБЕСНОЇ СОТНІ” оголошує про проведення конкурсу – Відзнаки імені Героя “Небесної Сотні” Юрія Вербицького.

Відзнака створена, щоб мотивувати тих, хто, подібно до Героя “Небесної Сотні” Юрія Вербицького, своїми науковими досягненнями, відданістю Україні і демократії, відданістю науковій доброчесності, ініціативністю у розвитку міжнародних наукових зв’язків розбудовують Україну.

У 2020 році Відзнака присвячена вивченню наукового доробку Юрія Вербицького. Конкурс мотивує студентів, магістрантів та МОЛОДИХ ВЧЕНИХ обрати тематичний напрямок досліджень і підготувати статтю про науковий внесок Юрія Вербицького в українську науку.

Окремі деталі Конкурсу:
– Учасники конкурсу мають спеціально для участі у конкурсі підготувати наукову статтю, присвячену висвітленню наукового доробку Юрія Вербицького.
– Стаття має відповідати стандартним вимогам до наукових статей. Учасниками конкурсу може бути молодь до 35 років.
– Переможець конкурсу отримує заохочення у вигляді фінансування розвитку своєї наукової діяльності у розмірі 10 000,00 (десяти тисяч гривень). Заохочення може мати форму фінансової підтримки наукових досліджень, фінансування участі у науковій конференції, придбання обладнання або в іншій формі.
– Якщо Переможцем визнано молодого вченого, то за найкращу роботу учасників зі складу студентів (магістрів) за рішенням конкурсної комісії надається заохочувальна премія у розмірі 5 000,00 грн. (п’яти тисяч гривень). Якщо Переможцем визнано роботу переможця зі складу студентів, то жюрі призначає заохочувальну премію у розмірі 5 000,00 грн. (п’яти тисяч гривень) без залежності до якого складу (студенти, магістри, молоді вчені) належить учасник. Заохочувальна премія теж має форму фінансової підтримки наукових досліджень.

Більше інформації про відзнаку імені Юрія Вербицького тут: http://heavenly-hundred.org.ua/vidznaka-imeni-iuriia-verbytskoho-2020-r/?fbclid=IwAR0OCNmQVs430M519G8pVMejuK4ppIcwTyznhRfk2qq2Sl-LoCSPZCZeoSc


Запрошуємо до участі у конкурсу «Розумним Бути Модно»

До відома студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Починаючи з 27 травня 2019 року серед студенів проводитися всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно». Конкурсантами можуть стати за особистим бажанням студенти всіх курсів та факультетів. Це можуть бути здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення.

На основі незалежного оцінювання будуть визначені переможні роботи, автори яких отримують винагороди:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Для участі у конкурсу студенту/абітурієнту Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького необхідно у визначенні терміни написати на направити есе в електронному форматі на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Дослідження має бути проведено на основну тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Досліджувати проблематику чи питання пропонується за такими напрямами, як:

 • Економіка;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • Психологія;
 • Політологія;
 • Журналістика.

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт – за посиланням.

Оцінювання конкурсних робіт буде проводитися незалежною комісією.

Терміни проведення конкурсу:

 • Конкурс стартує з 27.05.2019.
 • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
 • Deadline – 30.09.2019 р.
 • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
 • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Організатором проведення виступає міжнародна компанія «Open Media Group». Конкурс проводиться за сумісництва та партнерства:

 • likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
 • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс бронювання жд квитків;
 • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
 • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.


Про проведення Національного конкурсу творчих робіт (есе) “Євроінтеграція: сила можливостей” до Дня Соборності України