Положення про студентське самоврядування (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Кошторис видатків студентського комітету МДПУ (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Виховній роботі в університеті приділяється особлива увага і вона набуває системного характеру. Створена чітка адміністративна вертикаль, яку очолює куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю доц. Е.Г. Муртазієв. На кожному факультеті призначені заступники деканів з виховної роботи. Пріоритетним напрямком реалізації виховної роботи стає її планування. Розробляються плани організаційно-виховних заходів в університеті на рік та на кожен місяць.

Сьогодні у Мелітопольському державному педагогічному університеті для організації дозвілля студентів, розвитку професійних, естетичних спортивних інтересів створені всі необхідні умови. Крім проведення різноманітних організаційно-виховних заходів, таких як «Міс університет» та «Містер університет», є багато інших цікавих заходів , таких як: закрита ліга КВК університету, «Свято масляної», «День вишиванки», різноманітні соціальні акції: «Від серця до серця», «Фотозона».

У  2016 році було змінено положення про студентське самоврядування в університеті, де виконавчим органом студентського самоврядування в Мелітопольському державному педагогічному університеті стає – Студентська Рада.

Розширюється діяльність студентського самоврядування в університеті. Створюються нові відділи, які займаються працевлаштуванням студентів, моніторингом успішності, обміном студентським досвідом, антикорупційними заходами тощо.

У 2017 році командою «Студ-Бумеранг» було встановлено рекорд України, який мав назву «Найбільша кількість зачісок зі стрічками, на одній локації». Завдяки координатору цієї програми – О.Багунц, налаштовані тісні зв’язки між студентами вищих навчальних закладів України.  Метою цієї програми є: обмін студентським досвідом між вищими навчальними закладами України.

Також, у 2017 році ми отримали свідоцтво про  членство  «Української асоціації студентів». Це впевнений крок до реалізації всіх поставлених цілей.

Робота органів студентського самоврядування проводиться відповідно до напрямків діяльності відділів (навчально-виховний, інформаційний, житлово-побутовий, спортивний, соціальний, культурно-дозвіллєвий, національно-патріотичний).

Багато уваги в університеті приділяється і виховній роботі зі студентами за місцем проживання, а саме – у гуртожитках №1 і №2. Відповідальні за культурно-дозвіллєву діяльність в студентських радах гуртожитків допомагають вихователям в організації та проведенні вечорів відпочинку, перегляду фільмів, дискотек. Щорічно в гуртожитках проводиться конкурс на кращу кімнату, блок та поверх.