Протягом свого існування наша Alma mater славилася своїми випускниками: вчителями й вихователями, розробниками і адміністраторами баз даних, керівниками хореографічних студій, психологами і ще багато різними професіями не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу.

Для зміцнення зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, з метою сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, розвитку культури, охорони здоров’я, надання допомоги вченим, викладачам, талановитій творчій молоді, випускникам, задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих та інших інтересів своїх випускників було створено «Асоціацію випускників Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького».

Хотілось би, щоб наші випускники пам`ятали – вони завжди можуть розраховувати на підтримку та поради своїх наставників, викладачів та на підтримку один одного.

Ми впевнені, що час, проведений в Alma mater, буде не один рік зігрівати ваші серця теплими спогадами і не залишить байдужими до нашого починання.

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед членів Асоціації та запрошуємо до плідної співпраці!Протягом більш ніж 95-річної історії існування нашого навчального закладу він дав дорогу в життя тисячам випускників, що, в різні роки, отримавши якісну освіту в стінах мелітопольської альма-матер розлетілись світами, створили свої кар’єри, збудували власні сім’ї – їх життя кардинально змінилось із часу їхньої, здавалось би, такої недалекої студентської юності. Більшість із цих людей стала успішною, та не забуває про рідний навчальний заклад, що, свого часу, простелив їм широку дорогу в фахове майбуття.

У четвер, 5 грудня, в стінах головного корпусу МДПУ відбулась зустріч ветеранів педагогічної праці – випускників Мелітопольського державного педагогічного інституту. Близько 20 людей зібралися щоб згадати студентські роки.

Ветеранів-випускників тепло привітав ректор університету, професор Анатолій Солоненко. «Головним фундаментом цього університету є саме ви – ветерани, які створювали цей вуз, які зробили і нас. Я низько прихиляю голову перед тими, хто працював у цьому університеті до нас, бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму та всього найкращого!».


Колишніх мдпушників не буває!20 листопада в кабінеті ректора відбулося перше засідання Асоціації випускників МДПУ.

Ректор університету Солоненко А.М. привітав випускників і підкреслив, що кожен з випускників може гордитись рідною alma mater. «Пройшовшись територією університету, аудиторіями, лабораторіями, кожен з вас зауважить як змінюється університет: впорядковується територія, відремонтовані аудиторії, бібліотека, наповнились новітньою технікою лабораторії, – все це завдяки усім нам: студентам, випускникам університету, його працівникам»,– сказав Анатолій Миколайович.


Асоціації випускників МДПУ бути!15 листопада 2019 р. рідна Alma Mater знову зібрала всіх нас.

Зусиллями ініціативної групи випускників та ректорату університету в залі засідань Вченої ради відбулося установче зібрання з питань утворення «Асоціації випускників Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького».