Протягом більш ніж 95-річної історії існування нашого навчального закладу він дав дорогу в життя тисячам випускників, що, в різні роки, отримавши якісну освіту в стінах мелітопольської альма-матер розлетілись світами, створили свої кар’єри, збудували власні сім’ї – їх життя кардинально змінилось із часу їхньої, здавалось би, такої недалекої студентської юності. Більшість із цих людей стала успішною, та не забуває про рідний навчальний заклад, що, свого часу, простелив їм широку дорогу в фахове майбуття.

У четвер, 5 грудня, в стінах головного корпусу МДПУ відбулась зустріч ветеранів педагогічної праці – випускників Мелітопольського державного педагогічного інституту. Близько 20 людей зібралися щоб  згадати студентські роки.

Ветеранів-випускників тепло привітав ректор університету, професор Анатолій Солоненко. «Головним фундаментом цього університету є саме ви – ветерани, які створювали цей вуз, які зробили і нас. Я низько прихиляю голову перед тими, хто працював у цьому університеті до нас, бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму та всього найкращого!».

На жаль, не всі змогли прийти на зустріч. Ведучі свята Наталя Барабоха і Лариса Петрова підготували для своїх колег презентації про минуле і документальні фільми, які присутні переглянули із великою цікавістю.

Вибух овацій викликали виступи студентів університету Вікторії Пачевої, Катерини Дуднік і Діани Ільіш.

Учасники зустрічі сфотографувалися на пам’ять та звісно насолодилися теплим спілкуванням і спогадами про свої роки в стінах рідного вишу.

Залишити відповідь