Кирієнко Олександр Геннадійович

Голова Ради молодих вчених університету, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту. В університеті працює з 2021 року. Здобувач ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

 

Наукові інтереси: педагогічна система формування здоров’язбережувальних компетентностей дорослого населення; тренерська діяльність; футбольний арбітраж; психологія спорту.

 

Негрій Ольга Іванівна

Заступник голови Ради молодих вчених університету, викладач-стажист кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи. В університеті працює з 2022 року. Також з 2022 року є здобувачкою ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

            Ментор в програмі «UPSHIFT Україна» у Хмельницькій області, яку організовує ГО «Заходи», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії та Вінницькій області, яку організовує ГО «ВільнОсвіта», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії. Ментор в Громадській організації «Будуємо Україну Разом» (створена в 2014 році) – громадська організація, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. Сертифікований викладач «Освіти миру HWPL». HWPL: Міжнародна громадська організація за мир «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла».

Наукові інтереси: інклюзивна освіта; моральне виховання старших дошкільників; педагогічна підтримка родин з питань раннього розвитку, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, раннє втручання, формування толерантності у дошкільників в умовах війни.

 

Олійник Ірина Сергіївна

Секретар Ради молодих вчених університету, доктор філософії за спеціальністю «Фізична культура і спорт», старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту. В університеті працює з 2022 року.

 

Наукові інтереси: психологія спорту та фізичного виховання, психологічний клімат в спортивному колективі, тренерська діяльність, підготовка спортсменів до змагальної діяльності.

 

Таблер Тетяна Іванівна

         Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, старший викладач кафедри математики і фізики, заступник декана з навчальної роботи факультету інформатики, математики та економіки. В університеті працює з 2009 року.

     Наукові інтереси: використання сучасних комп’ютерних засобів навчання на уроках математики; методика використання комп’ютерних засобів для підвищення мотивації учнів до вивчення математики.

 

Тутова Ганна Федорівна

Викладач-стажист кафедри ботаніки і садово-паркового господарства. В університеті працює з 2023 року. Здобувачка ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

 

Наукові інтереси: роль дощових черв’яків в агрегатоутворенні антропогенних ґрунтів.

 

Сухомлінова Анастасія Сергіївна

             Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету. В університеті працює з 2022 року (помічник директора ННІ СПМО). З 2023 року викладач-стажист кафедри початкової і спеціальної освіти. Заступниця голови Запорізької обласної студентської ради при голові обласної державної адміністрації. Членкиня Експертної ради студентства закладів вищої освіти України при голові підкомітету з питань вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М. Експертка з акредитації освітніх програм. Голова Студентської Ради Університету (2020-2023).

           Наукові інтереси: використання елементів stem-освіти в НУШ; дихальні техніки як інструмент зниження рівня тривожності у ВПО.

 

Чорна Альона Віталіївна

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики і кібернетики. В університеті працює з 2014 року.

 

Наукові інтереси: інформаційно-комунікаційні технології; STEM-освіта; робототехніки; дистанційне навчання; освітні технології; управління проєктами.

 

Сидоренко Андрій Ігорович

Викладач-стажист, асистент кафедри біології людини та екології. В університеті працює з 2012 року.

 

Наукові інтереси: орнітологія; орнітофауністика; біорізноманіття; взаємодія вітрових електростанцій із компонентами навколишнього природного середовища.

 

Федюніна Олена Ігорівна

           Викладач-стажист кафедри української мови. В університеті працює з 2018 року. Здобувачка ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

             Наукові інтереси: Інтеграція базових цінностей Європейського Союзу у зміст навчання української мови у ЗВО України.

            

Лисенко Ксенія Юріївна

           Заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених університету, доктор філософії з прикладної механіки, асистент кафедри математики та фізики. В університеті працює з 2019 року.

          Наукові інтереси: вища математика, інформаційно-комунікаційні технології, прикладна механіка, композиційна геометрія, геометричне моделювання.

Свириденко Ганна Василівна

Викладач,  асистент кафедри початкової та спеціальної освіти. Здобувачка ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Київського національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. В університеті працює з 2022 року.

 

Наукові інтереси: становлення і розвиток інклюзивної освіти в Україні;  порушення шкільних навичок у дітей з особливими освітніми потребами.

 

Множинська Вікторія Вікторівна

Здобувачка ІІ (магістерського) рівня вищої освіти філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. В університеті навчається з 2019 року.

 

Наукові інтереси: впровадження інклюзивної освіти в освітній процес; запозичення іншомовних слів з різних мов; аналіз творів за різними темами.

 

 Топалов Євген Миколайович

Старший викладач кафедри германської філології. В університеті працює з 2022 року.

 

Наукові інтереси: переклад