Незламний МДПУ імені Богдана Хмельницького продовжує активно працює щодо розширення міжнародного академічного співробітництва!

Саме тому сьогодні нам неймовірно приємно отримувати велику кількість щирих привітань з нагоди 100-річчя від дня заснування Університету від наших міжнародних партнерів та колег!

 

Наш Університет – це місце щасливих людей! Саме тут креативному та сучасному тандему новаторів, науково-педагогічному та студентському колективам, гідно вдається зберігати та примножувати позиції Альма-матер в освітньому просторі української держави, створювати неповторні індивідуальні освітні траєкторії та впевнено крокувати до своїх мрій!

Сьогодні родина незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького дійсно щаслива у своє 100-річчя приймати вітання від знаних на весь світ популярних зірок кіно та шоу-бізнесу України.

 

Бути випускником МДПУ – почесно і престижно! Мати диплом МДПУ – означає бути провідним та затребуваним фахівцем на ринку праці в Україні, Європі та світі!

І навіть за тисячі кілометрів від рідної Альма-матер здобувачі, викладачі, випускники доводять – ОСВІТЯНИ МДПУ НЕЗЛАМНІ!

 

МДПУ імені Богдана Хмельницького також маю свою “зіркову армію” підтримки! Талановиті українські особистості точно знають, що саме у таких закладах вищої освіти, як наш МДПУ, запалюються майбутні зірки української освіти та культури!

 

Сьогодні Альма-матер об’єднує своїх талановитих “дітей” по всьому світу і приймає ще одну порцію неймовірно теплих та щирих привітань!

 

Ми свідомі того, що єдине завдання української нації зараз – Перемога України! Сьогодні освіта – наш фронт і ми його втримаємо! Заручившись підтримкою відомих та успішних українців, ми знаємо – Перемога вже близько!

 

Спортсмени – це люди сталевої волі та залізного характеру. Саме тому будь-які труднощі для них лише чергова сходинка на гору!

Так само як і для нашої Альма-матер! Долаючи всі труднощі та виклики сучасності, ми впевнено крокуємо вперед до нових перемог!

 

Любов, повага та щира вдячність – саме такі емоції об’єднують тисячі молодих людей по всьому світу, яких пов’язує один вагомий факт біографії – вони є випускниками кращого ЗВО України – Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького!

 

Наш незламний колектив сьогодні підтримує вся Україна, а свої теплі слова привітань на адресу Університету надіслали ВІДОМІ ЗІРКИ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ-БІЗНЕСУ.

Ваша творчість та підтримка надихають на нові звершення! Дякуємо кожному з вас!

Яка ж ти неймовірна, Альма-матер… В тобі сила освіти та науки, голос молоді, ритм життя! Тебе шанують, тобою пишаються, з тобою бачать своє майбутнє!

СВЯТКУЄМО 100-РІЧЧЯ АЛЬМА-МАТЕР РАЗОМ!