30 січня у залі засідань Вченої ради університету відбувся навчально-методичний семінар для викладачів «Ознайомлення з освітніми інтернет-ресурсами та сервісами».

В роботі семінару, що був ініційований і проведений начальником інформаційно-обчислювального центру, старшим викладачем кафедри ботаніки та садово-паркового господарства О.М. Павленком, взяли участь більш ніж 40 викладачів університету.

Під час семінару присутні дізнались про відкриті освітні ресурси, десятку найбільш популярних онлайн-ресурсів для самоосвіти та ТОП-10 безкоштовних онлайн-ресурсів, по закінченню яких слухач має змогу отримати документ про проходження курсів. Бонусом для слухачів стала добірка інтернет-сервісів, які повинні полегшити та спростити підготовку викладачів до занять.

Олександр Михайлович підкреслив, що для формування наукового іміджу викладача важливе посилення роботи науково-педагогічних працівників на відкритому ресурсі університету eprints.mdpu.org.ua. Тому для допомоги викладачам у збільшенні кількості своїх науково-методичних матеріалів на сайті eprints.mdpu.org.ua співробітниками бібліотеки був розроблений алгоритм завантаження файлів до репозиторію.

По закінченню заходу Павленко О.М. подякував присутнім за плідну співпрацю і бажання розвиватися.

Усі учасники семінару отримали сертифікати. Викладачі подякували організаторові і відзначили інформаційну насиченість і корисність семінару.

Залишити відповідь