Серія майстерень від Франциско Ресто, викладача зі Сполучених Штатів Америки14 грудня на філологічному факультеті відбулась серія методичних майстерень, які провів Франциско Ресто – викладач, який у рамках співпраці Сполучених Штатів Америки з Україною надає методичну підтримку у сфері викладання англійської мови. Запросила до МДПУ викладача декан філологічного факультету Т.В. Коноваленко, в організації заходу допомагали голова науково-методичної ради університету Н.Є. Мілько та доцент кафедри іноземних мов О.О. Чорна.

Перша майстерня «Active Classroom: Speak Up» була організована для студентів, які змогли опрацювати найактуальнішу проблему у навчанні іноземної мови – навчитися говорити нею. Франциско Ресто поділився своїм досвідом навчання говоріння і продемонстрував на практиці, як це працює.

Другу майстерню «The 5 Keys to Essay Writing» відвідали викладачі кафедр методики викладання германських мов, германської філології та іноземних мов. Викладачі отримали методичні поради, які стосувались написання творів англійською мовою. Вони стануть у нагоді під час організації освітнього процесу в нашому університеті.

На третю майстерню «The Subtle Art of Error Correction» завітали вчителі англійської мови міста Мелітополя та Мелітопольського району. Завдяки майстерності Франциско Ресто методична скарбничка педагогів збагатилась ефективними методами і прийомами для застосування на уроках англійської мови.

Під час обговорення результативності проведених майстерень було домовлено продовжити і розширити співпрацю та організувати наступну серію майстерень із залученням більшої кількості викладачів зі Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь