Легкоатлетичний пробіг «Стартуємо разом»

17.09.2020р. в міському парку імені М.Горького відбувся легкоатлетичний пробіг «Стартуємо разом» з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Україні. Захід був організований кафедрою теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін за підтримки адміністрації і профспілкового комітету університету.

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін Проценко А.А. і куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Е.Г.

Учасників пробігу очікувала дистанція: дівчат – 500 м, хлопців – 1000 м. (Детальніше...)


Чемпіонат міста з легкої атлетики серед навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації

24 вересня 2020 р. пройшов чемпіонат міста з легкої атлетики серед навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, присвячений 236 річниці заснування м. Мелітополя.

Серед 13 видів легкої атлетики І місце почесно зайняли студенти університету, а саме:

– студентка магістратури заочного відділу Тарасенко Ольга – 100м, 400м;

– студентка І курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Червінська Вікторія – 200м… (Детальніше…)


Змагання з волейболу серез команд першокурсників

З 5 по 8 жовтня відділом організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді проводиться в університеті інтерактивна посвята в першокурсники, яка цього року трансформувалася у справжнє запекле змагання – “Битву факультетів”.

6 жовтня у великому спортивному залі природничо-географічного факультету відбулися змагання з волейболу серез команд першокурсників інституту і 4 факультетів.

За підсумками гри перше місце серед дівочих команд посіла команда філологічного факультету, друге – команда Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та митецької освіти. (Детальніше…)


Вітаємо переможців міських змагань з легкої атлетики «Екіден-2020»

17 жовтня в Мелітополі пройшли треті відкриті міські змагання з легкої атлетики «Екіден-2020» на дистанції полумарафон – 21 0975 км в рамках проекту «Турнір поколінь».

В змаганнях взяла участь команда Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. (Детальныше…)


Чемпіонат з вільної боротьби серед студентів

На базі спортивного комплексу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти 10 жовтня 2020р. відбувся Чемпіонат з вільної боротьби серед студентів.

Студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького не тільки прийняли участь, а стали призерами та чемпіонками за різними ваговими категоріями.

Серед дівчат: Марія Костючек, Вікторія Порхун, Наталя Конікова.

Серед хлопців: Ілля Венгелайтес, Влад Старостенко, Віталій Соколовьський, Олександр Сотнік.

Під час змагань були дотримані усі норми карантину.

Всіх призерів нагороджено грамотами.