17.09.2020р. в міському парку імені М.Горького відбувся легкоатлетичний пробіг «Стартуємо разом» з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Україні. Захід був організований кафедрою теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін за підтримки адміністрації і профспілкового комітету університету.

З вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін Проценко А.А. і куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Е.Г.

Учасників пробігу очікувала дистанція: дівчат – 500 м, хлопців – 1000 м.

Переможцями стали:

1 місце – Баришполь Наталя (127 гр. природничо-географічного факультету), Сотнік Олександр (127 гр. природничо-географічного факультету), Гречана Наталія (119 гр. хіміко-біологічного факультету);

2 місце – Начосна Вікторія (129 гр. природничо-географічного факультету), Курилов Антон (120 гр. природничо-географічного факультету), Семьошкіна Аліна (120 гр. Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти);

3 місце – Ковальова Ліза (129 гр. природничо-географічного факультету), Кабацький Руслан (М120 гр. природничо-географічного факультету), Мимрик Ольга (119 гр. Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти).

Гарному настрою під час змагань сприяв подарунок профспілкового комітету – баскетбольні м’ячі.

Безперечно, легкоатлетичний пробіг «Стартуємо разом» залишив незабутній слід у його учасників і став прикладом для подальшої популяризації занять масовою фізичною культурою і здорового способу життя серед молоді.

Залишити відповідь