Студ-Бумеранг

Програма «Студ-Бумеранг» була створена у 2015 році. Автори ідеї Олена Багунц та Лілія Шевага.
Керівники та координатори Олена Багунц та Власенко Олександра.
З осені 2018 року програма вийшла на новий обласний рівень і має назву «програма обміну представників Запорізької обласної студентської ради та молодіжних лідерів України».
Програма була створена для того, щоб студенти з усієї України мали можливість, використовуючи невелику суму грошей, за тиждень прожити життям іншого студента та об’єднувати міста, області, стираючи кордони.
Позаду вже 10 реалізованих обмінів, а саме Львів, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Кропівницький та Івано-Франківськ.
У 2019 році був здійснений перший міжнародний обмін з містом Сосновець, Польща.
Не дивлячись на те, що ми активісти програми «Студ-Бумеранг» ми не зупиняємось на обміні та беремо активну участь у житті міста і не тільки, адже це різноманітні заходи.
На нашому рахунку два рекорди:
– це флешмоб під назвою «Вільна Україна», на якому ми розгорнули найбільший прапор в Україні (60х40), який занесений в книгу рекордів Гіннеса;
– найбільша кіл-ть зачісок з жовто-блакитними стрічками на одній локації, що занесено до книги рекордів України (263).
Окрім того, ми працюємо у благодійному напрямку і є засновниками проекту «Подаруй казку» разом із студентами зі Львову. У цьому році до нас приєдналось місто Запоріжжя.
Мета проекту надати дітям-сиротам любов і увагу, якої їм так бракує.
Ми продовжуємо будувати великі плани та ставити нашу планку ще вище.     Ми робимо все аби вдосконалити нашу програму, а також в наших пріоритетах нові можливості, знайомства та міста.

Отже, словами важко пояснити, що саме робить нас сильними і дружними з нашими неперевершеними друзями з різних ВНЗ України, тому хочемо поділитися з Вами відео з рекорду України, щоб Ви могли прожити і відчути цей час разом нами.

Студ-Бумеранг в Instagram