«Я маю права!»

04 жовтня 2018 р. на базі кафедри права природничо-географічного факультету …

З метою поширення інформації про права громадян та рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» 11 квітня 2018 року відбувся смінар та консультації для працівників університету, які проводила заступник начальника Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Садомова Наталя Володимирівна. В заході брали участь співробітники Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Шевелєва Світлана Євгенівна та Христофорова Альона Степанівна, працівники та студенти університету.

 

З метою поширення інформації про права громадян та рамках реалізації  проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» провідним фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції спільно з заступником начальника Мелітопольського міськрайонного відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Садомовою Наталією Володимирівною  та головним спеціалістом Мелітопольського міськрайонного відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Шевелєвою  Світланою Євгенівною 21 лютого 2018 року для студентів кафедри право  Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено семінар діяльності Державної виконавчої служби та запобігання  корупції.

З метою поширення інформації про права громадян та реалізації  проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» провідним фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції спільно з фахівцем Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Запорізькій області було проведено низку правопросвітних заходів.

24 листопада 2017 року з працівниками хіміко-біологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

29 листопада 2017 року на факультеті інформатики, математики та економіки Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького під час проведення заходу працівникам та студентам факультету були надані роз’яснення щодо захисту своїх прав з питань вирішення спорів (трудових, сімейних тощо), реалізації майнових прав, реєстрації та перереєстрації бізнесу. Обговорювались питання відповідальності за неправомірну вигоду, давання та отримання хабара.

05 грудня 2017 року для студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено семінар відповідальності за неправомірну вигоду, за отримання та давання хабара. Також під час право освітнього заходу обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

06 грудня 2017 року для працівників філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено правоосвітній захід «Я МАЮ ПРАВО» під час якого обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

08 грудня 2017 року на базі Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького під час заходу працівникам та студентам роз’яснювались питання щодо  реалізації та захисту майнових прав, порядку вирішення трудових, майнових, сімейних та інших спорів. Обговорювались питання відповідальності за неправомірну вигоду, давання та отримання хабара.