Людмила Сергіївна РОЗУМЕЙКО

головний бухгалтер

Контакти:
Адреса:м.Мелітополь,
вул.Університетська, 20 (будівля ректорату)

тел. (096) 21-61-372

e-mail: zvit@mdpu.org.ua

 

СКЛАД  БУХГАЛТЕРСЬКОЇ  СЛУЖБИ  ЗА  НАПРЯМАМИ  РОБОТИ:

Шевченко Тетяна Костянтинівна, заступник головного бухгалтера – облік розрахунків з постачальниками, за надані послуги,отримані товари,виконані роботи. Перевірка наданих документів підзвітною особою про використання коштів на відрядження, або підзвіт. Оплата витрат по авансовим звітам. Надання первинної документації організаціям за проживання в гуртожитку. Нарахування орендної плати, комунальних послуг. Облік дебіторської та кредиторської заборгованості .Акти звіряння розрахунків. Складання щомісячної, щоквартальної та річної бюджетної та фінансової звітності на основі зведених оброблених та перевірених даних бухгалтерського обліку. Складання та подання податкової звітності(ПДВ). Оприлюднення інформації на сайті МДПУ бухгалтерських документів (фін.звітів, кошторисів та змін до них, штатного розпису) . Статистична звітність (1-послуги). складання звітності до пенсійного фонду та фонду ФСС з ТВП, нарахування та перерахування платежів до державного бюджету, внесків на державне соціальне страхування.

Бухгалтер І категорії – нарахування оплати за навчання студентам; занесення даних до Єдиного веб-порталу використання публічних коштів (ЄДАТА); підготовка платіжних документів до Казначейства; статистична звітність (1 ПВ), нарахування академічних та соціальних стипендій студентам.

ВІДДІЛ НАРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТИПЕНДІЇ

Бухгалтер І категорії –  нарахування заробітної плати  та листків тимчасової непрацездатності працівникам, видача довідок про доходи працівникам та студентам.

Провідний бухгалтер  –  нарахування заробітної плати  та листків тимчасової непрацездатності працівникам, видача довідок про доходи працівникам та студентам.

ВІДДІЛ З ОБЛІКУ  МАТЕРІАЛЬНИХ  ЦІННОСТЕЙ:

Болотіна Ольга Ігорівна бухгалтер І категорії відділу з обліку матеріальних  цінностей – облік основних засобів,  інших нематеріальних активів, виробничих запасів, складання форм річної звітності.

Павленко Дар’я Вікторівна, бухгалтер  відділу з обліку матеріальних цінностей – облік основних засобів, інших необоротних активів, , інших нефінансових активів, видача доручень.