ЗАВЕРШУЄМО ЗНАЙОМСТВО: ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Передовий, цікавий та привабливий для сучасної молоді! ЦЕ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, історія якого починається ще з 1961 року!

Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює в.о. декана, кандидат історичних наук, доцент Полякова Лариса Іванівна! (Детальніше…)


НОВЕ ЗНАЙОМСТВО: ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ

Сучасний, високотехнологічних та багатопрофільний – все це про ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ!

Молодий,але вже знаний факультет, був заснований у 2003 році. Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює в.о. декана, кандидат педагогічних наук, доцент Муртазієв Ернест Гафарович! (Детальніше…)


ПРОДОВЖУЄМО НАШЕ ЗНАЙОМСТВО: ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Найстаріший факультет університету, який славиться своїми науковими здобутками та великою кількістю практичних баз дослідження! ЦЕ ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Факультет був створений у липні далеко 1975 р. і за свою майже 50-ти річну історію випустив сотні тисяч педагогів – професіоналів, більшість з яких успішно працює в загальноосвітніх школах, навчальних закладах нового типу, вищих навчальних закладах і наукових установах в Україні та за її межами. (Детальніше…)


ЗНАЙОМИМОСЬ ДАЛІ: ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Факультет романтиків та знавців слова, який у наступному році буде відзначати 30-ту річницю з дня заснування! ЦЕ ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив декан, кандидат педагогічних наук, доцент Коноваленко Тетяна Василівна! (Детальніше…)


РОЗПОЧИНАЄМО ЗНАЙОМСТВО: НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНО_ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

Найбільший структурний підрозділ Університету, який манить своєю багатогранністю та інноватикою! Це Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти!

Історія його становлення, яка починалась ще з 1985 року – це історія розвитку двох факультетів – соціально-гуманітарного та факультету мистецтв та художньої освіти, які до об’єднання у 2013 році працювали окремо. (Детальніше…)


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Останні тижні літа все більше наближають нас до довгоочікуваної зустрічі у новому навчальному році. До вашої уваги актуальний графік початку освітнього процесу. 1 ВЕРЕСНЯ – початок нового навчального семестру для здобувачів 2-4 курсу бакалаврату та 2 курсу магістратури… (Детальніше…)


ЯК ДІЗНАТИСЯ ДАНІ ПРО СЕРТИФІКАТ НМТ?

На сайті ЄДЕБО з’явилася можливість перевірити достовірність сертифіката НМТ. Кожен вступник може оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО. Звертаємо особливу увагу вступників: якщо під час створення електронного кабінету ви обрали позначку «Не маю сертифіката НМТ» і зареєструвалися без нього, то вже в самому кабінеті ОБОВ’ЯЗКОВО треба додати сертифікат. (Детальніше…)


ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ.

МДПУ імені Богдана Хмельницького запрошує отримати вищу освіту європейського рівня за освітнім ступенем “МАГІСТР”.  Обирай свою траєкторію успіху – навчання на БЮДЖЕТІ або за КОНТРАКТОМ! СТАРТ ПОДАЧІ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНІВ ВЖЕ ЗАВТРА, 16 СЕРПНЯ. (Детальніше…)


ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА СПЕЦІАЛЬНУ СЕСІЮ НМТ

До 15 серпня триває реєстрація вступників для складання НМТ, які не змогли зареєструватися у попередні періоди. Що необхідно, щоб взяти участь у спеціальній сесії НМТ: до 15 серпня створити реєстраційну картку в сервісі на сайті УЦОЯО… (Детальніше…)


БАГАТО БЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА БАЗІ ДИПЛОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

До уваги випускників коледжів! Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ на базі диплома молодшого спеціаліста. (Детальніше…)


ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ на факультеті інформатики, математики та економіки

БЕЗКОШТОВНА ВИЩА ОСВІТА? ТАК, ЦЕ РЕАЛЬНО!

ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ на факультеті інформатики, математики та економіки у цьому році становить майже 70 МІСЦЬ. (Детальніше…)


ПОДАЧА ЗАЯВ ПО КВОТІ-2 ПРОДОВЖЕННА

УВАГА! Вступники з особливо небезпечних територій, які складали НМТ або мають ЗНО 2019-2021 рр. можуть подати заяви на вступ за квотою-2 для ВСТУПУ НА БЮДЖЕТ ДО 16 СЕРПНЯ. ✅ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

🔹 Створи електронний кабінет та подай заяву… (Детальніше…)


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ХІМІКО-БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ


ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ В АСПІРАНТУРУ 2022


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!
З 1 по 18 липня 2022 року дистанційне проведення творчих конкурсів для спеціальності 024 Хореографія для вступу на навчання за ступенем бакалавра на перший курс. Для участі в конкурсі треба заповнити заяву і надіслати разом з копією документа, що посвідчує особу (паспорт) на електронну адресу приймальної комісії pk-mdpu@ukr.net (Детальніше…)

ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!


ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступників, батьків та всіх охочих долучитися до справжнього марафону інтерактивних зустрічей з представниками усіх факультетів та освітніх програм. (Детальніше…)


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступників, батьків та всіх охочих долучитися до справжнього марафону інтерактивних зустрічей з представниками усіх факультетів та освітніх програм. (Детальніше…)


МДПУ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО – ЩО ЦЕ?

МДПУ – це перспективи. Реальні, динамічні, твої! МДПУ – це знання. Актуальні, передові, технологічні! Ми творимо майбутнє в тиші бібліотек, експериментах в лабораторіях, біля екранів комп’ютерів, на відкритих діалогових майданчиках. МДПУ – це сила. Науки, спорту, таланту. (Детальніше…)


КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує усіх охочих вступників 2022 року навчання та їх батьків доєднатися до корисних та інформативних сторінок Вступника на усіх популярних онлайн-платформах… (Детальніше…)


МДПУ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПРОПОНУЄ ВАМ ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАШОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ РОДИНИ ТА ЗДІЙСНИТИ СВОЮ МРІЮ!

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького пропонує вам долучитися до нашої університетської родини та здійснити свою мрію. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб ви могли скористатися нашими освітніми послугами… (Детальніше…)


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступників, батьків та всіх охочих долучитися до справжнього марафону інтерактивних зустрічей з представниками усіх факультетів та освітніх програм.
На черзі вас чекає зустріч з представниками ФІЛОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ. (Детальніше…)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У БІЛЬШЕ НІЖ УНІВЕРСИТЕТІ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ХІМІКО-БІОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступників, батьків та всіх охочих долучитися до справжнього марафону інтерактивних зустрічей з представниками усіх факультетів та освітніх програм. Першим став хіміко-біологічний факультет! (Детальніше…)


“МАРШРУТ ВСТУПНИКА – 2022”
 
Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького підготував для тебе зручний та корисний “Маршрут вступника – 2022”.
 
Зберігай, щоб не пропустити важливу дату та бути впевненим у своїх силах. (Детальніше…)

ТВІЙ ВИБІР – БІЛЬШЕ, НІЖ УНІВЕРСИТЕТ!

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує майбутніх вступиків, батьків та всіх охочих долучитися до інтерактивного заходу “Твій вибір – більше, ніж університет!”

✅  КОЛИ? П’ятниця, 20 травня, 15:00 (Детальніше…)


ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АСПІРАНТІВ!

Конкурсний відбір на освітньо-науковий рівень ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ:

📌За рахунок бюджету – денна форма;

📌За рахунок фізичних і юридичних осіб – денна і заочна форма. (Детальніше…)


МАРШРУТ ВСТУПНИКА – 2022

Більше, на університет підготував для тебе зручний та корисний “Маршрут вступника – 2022”.

Зберігай, щоб не пропустити важливу дату та бути впевненим у своїх силах. (Детальніше…)


ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР на освітній ступінь МАГІСТР:

Для вступу на спеціальності 051 Економіка, 053 Психологія, 054 Соціологія, 073 Менеджмент: (бюджет і контракт)
✅ результати магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту. (Детальніше…)


МАРШРУТ ВСТУПНИКА – 2022

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького підготував для тебе зручний та корисний “Маршрут вступника – 2022”.

Зберігай, щоб не пропустити важливу дату та бути впевненим у своїх силах. (Детальніше…)


ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!
КОНКУРСНИЙ ВІДБІР на 1 курс (на основі повної загальної середньої освіти):
 
на бюджет – національний мультипредметний тест з української мови (перший предмет), математики (другий предмет)… (Детальніше…)