ПРОДОВЖУЄМО НАШЕ ЗНАЙОМСТВО. 

Найстаріший факультет університету, який славиться своїми науковими здобутками та великою кількістю практичних баз дослідження!

ЦЕ ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Факультет був створений у липні далеко 1975 р. і за свою майже 50-ти річну історію випустив сотні тисяч педагогів – професіоналів, більшість з яких успішно працює в загальноосвітніх школах, навчальних закладах нового типу, вищих навчальних закладах і наукових установах в Україні та за її межами.

Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив в.о. декана, кандидат біологічних наук, доцент Подорожний Сергій Миколайович!

Сьогодні на факультеті готують фахівців за спеціальностями:
🔵Середня освіта (Біологія);
🔵Середня освіта (Хімія);
🔵Біологія;
🔵Екологія;
🔵Хімія;
🔵Садове-паркове господарство.

Крім цього на факультеті здійснюється підготовка докторів філософії (Ph.D.) за спеціальностями:
📎014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями);
📎091 Біологія;
📎101 Екологія.

На факультеті створена сучасна матеріально-технічна база, успішно діють зоологічний, анатомічний та ботанічний музеї; працюють 4 науково-дослідні лабораторії та науково-навчальний центр «Біорізноманіття».

Базами для проведення навчально-наукових практик є агробіологічний комплекс МДПУ, навчально-польове відділення «Forest-city» бази с. Богатир та с. Степанівка, Канівський національний природний заповідник, Національний ботанічний сад ім. Гришка (м. Київ) та багато ін.

Студенти факультету беруть активну участь у науковій роботі університету, у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах студентських наукових робіт, на яких посідають призові місця з біології, хімії, екології.

За останні роки активно розвивається міжнародне співробітництво з Польщею, Болгарією, Фінляндією, Австрією.

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

📎Зберігай корисні контакти:
📧 xbdekanat@ukr.net
🌐 https://hb.mdpu.org.ua/
⭐️ @xbfakyltet