ЗНАЙОМИМОСЬ ДАЛІ!

Факультет романтиків та знавців слова, який у наступному році буде відзначати 30-ту річницю з дня заснування! 

ЦЕ ФІЛОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!

Очолює команду здобувачів та науково-педагогічний колектив декан, кандидат педагогічних наук, доцент Коноваленко Тетяна Василівна!

Сьогодні на факультеті функціонують 4 кафедри: германської філології, методики викладання германских мов, української мови, української і зарубіжної літератури та готують фахівців за ступенями вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр» зі спеціальностей:
🔵 Середня освіта. Англійська мова і література;
🔵 Середня освіта. Німецька мова і література;
🔵 Середня освіта. Українська мова і література;
🔵 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно).

Студенти філологічного факультету мають цікаві і насичені заняття з фахових дисциплін, до яких активно долучаються прайцедавці і професіонали практики. Усі освітні програми передбачають проходження студентами навчальних і виробничих практик, з яких особливою популярністю користуються мовна, діалектологічна, фольклорна, які проходять у різних регіонах України та за кордоном.

У межах програми «Подвійний диплом» студенти філологічного факультету одночасно отримують дипломи нашого університету та Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохово (Польща), також реалізують академічну мобільність в Університеті м. Лодзь (Польща).

На факультеті навчається здібна й талановита молодь, готова творчо підходити до вирішення будь-яких універсальних або професійних завдань.

Доброю традицією стало проведення на факультеті зустрічей з письменниками, поетами, художниками. Особливо емоційно насиченими є літературно-музичні вечори, на яких талановита студентська молодь ділиться своїми поетичними і прозовими шедеврами.

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

📎Зберігай корисні контакти:
📧 filolog.mdpu@gmail.com
🌐 http://filolog.mdpu.org.ua/
⭐️ @philological_mdpu!