ЗАВЕРШУЄМО ЗНАЙОМСТВО!

Передовий, цікавий та привабливий для сучасної молоді! ЦЕ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ, історія якого починається ще з 1961 року!

Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює в.о. декана, кандидат історичних наук, доцент Полякова Лариса Іванівна!

На 4 кафедрах факультету здійснюється підготовка майбутніх фахівців за спеціальностями:
🔵 Середня освіта (Географія);
🔵Середня освіта (Фізична культура);
🔵Середня освіта (Історія);
🔵Туризм;
🔵Право;
🔵Історія та археологія.

Здійснюється підготовка докторантів за спеціальністю «Історія та археологія».

Науково-дослідна робота здійснюється на кафедрах і у складі семи лабораторій та центрів. Давні традиції має науково-дослідна робота студентів. Під керівництвом провідних викладачів працюють п’ять наукових студентських гуртка – «Творчість», «Всесвіт», «Олімп», «Кліо», «Донцовці». Студенти беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових та науково-практичних конференціях, мають велику кількість публікацій, неодноразово ставали призерами Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт у галузі географічних та історичних наук.

Важливим компонентом підготовки майбутніх фахівців є навчальні та виробничі практики, які проходять як у м. Мелітополі так і далеко за його межами. Студенти факультету на чолі з викладачами регулярно здійснюють виїзди по Запорізькій області, а також до Харківщини і Херсонщини, регіону Карпат, узбережжя Азовського і Чорного морів.

В останнє десятиліття важливого значення набули закордонні практики – до Болгарії, Польщі, Німеччини, Туреччини.

Гордістю факультету є спортивні досягнення студентів, які регулярно посідають призові місця на першостях з туризму, футболу, волейболу, баскетболу, боксу, вільної боротьби та інших видів спорту на рівні університету, міста, області, країни та за кордоном. Серед студентів факультету є неодноразові чемпіони України, Європи та світу, кандидати у майстри та майстри спорту.

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

Зберігай корисні контакти:
📧 geofak_dekanat@ukr.net
🌐 https://geo.mdpu.org.ua/
⭐️ @geofak_mdpu.official