ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ!

Наша рідна країна та всі ми сьогодні опинились у складній життєвій ситуації. Наразі ми змінюємо не лише нашу країну – ми змінюємо світ, який вже не буде таким, як раніше. Упевнені, що глибокі емоційні переживання не зупиняють вас у прагненні щасливого майбутнього і опанування професії мрії. І на цьому шляху вам, як цвіту нації, ще доведеться дуже багато і віддано працювати, використовуючи всі ваші знання, здібності, вміння, навички, гнучкість та креативність.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького пропонує вам долучитися до нашої університетської родини та здійснити свою мрію. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб ви могли скористатися нашими освітніми послугами, зокрема, тимчасово перемістили наш університет на нову юридичну адресу до міста Запоріжжя.

З повним переліком спеціальностей і освітніх програм ви можете ознайомитися на офіційному сайті університету за електронною адресою vstup.mdpu.org.ua.

Ми запрошуємо вас стати учасниками серії інформаційних зустрічей для вступників, які відбуватимуться щотижня у вівторок та п’ятницю о 15.00 на платформі Zoom за посилання:

https://us05web.zoom.us/j/81166009183?pwd=ZmF6YUJMcVhycExIN3NTSkxQL0JYQT09

Ідентифікатор конференції – 811 6600 9183
Код доступу – 2022

Ласкаво просимо вас до нашого університету!

З повагою та вірою у Ваше щасливе майбутнє – Наталя Фалько, в.о. ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького