Засідання Англійського дискусійного клубу на тему «Bulling. What to do with it?»9 квітня 2018 р. в Центрі вивчення іноземних мов відбулося чергове засідання Англійського дискусійного клубу під керівництвом доцента Тамари Насалевич. Цього разу учасниками дискусії у Клубі стали студенти заочно-дистанційної форми навчання 21 та 31 груп (викладачі – Харченко Т.І. та Гостищева Н.О.) та студенти 117 групи магістратури філологічного факультету (викладач – доц. Баранцова І.О.). Для обговорення було запропоновано тему «Bulling. What to do with it?» («Булінг. Що із ним робити?»).

Засідання підготували та провели доцент Насалевич Т.В. та асистент Гостищева Н.О. До обговорення присутнім був запропонований відеоролик з показом проявів булінгу у середній школі. У командах студенти жваво обговорювали та дискутували і виділили декілька типів боулінгу у школі, вдома та загалом у суспільстві.

Командам було запропоновано відповісти на питання міні-анкети з приводу проявів булінгу та обговорити їх. Таким чином, студенти виявили, хто такі булери і спостерігачі у колективі та їх ознаки.

Команди студентів зробили міні-постери із назвами «Don’t be indifferent» (Не будь байдужим) та «Don’t bully! Be a friend!» (Не будь булером! Будь другом!).

Як підбиття підсумку учасники дискусії зробили висновки, що булінг – це не норма, не частина процесу дорослішання і що зо всіма видами булінгу треба боротися, не можна бути байдужим спостерігачем.

Наприкінці засідання присутні висловили побажання щодо тематики і плану проведення майбутніх засідань Дискусійного клубу.

 Підготувала  доцент Т.В.Насалевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *