Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми теорії і практики художньої освіти та музичного виконавства»12 квітня 2019 року на базі кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради пройшов Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні проблеми теорії і практики художньої освіти та музичного виконавства» у якому прийняли участь представники педагогічної спільноти мистецьких та загальноосвітніх шкіл України. З вступним словом до учасників семінару звернулись директор ННІ СПМО канд.пед.наук, доцент Федорова Олена Василівна, завідувач кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради канд.пед.наук, доцент Білецька Марина Валентинівна, завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії, професор Сегеда Наталя Анатоліївна.

Практико-орієнтовані тематики доповідей семінару проілюстровані яскравими концертними виступами учасників (Невинна Г.В., Кондратенко Н.В.), змістовними та корисними були доповіді з питань впровадження Концепції НУШ Г.В.Покатильської, Е.А.Власенко. З презентацією методичного посібника (автори Є.Черняк, Л.Василенко, В.Мітлицька) «Формування музично-виконавських компетентностей піаніста та вокаліста у процесі вивчення камерно-вокальних творів» виступила  доцент Є.Б.Черняк.

Студенти Болдуєва Марія, Лихачова Софія, Шейко Дмитро, Піперков Ілля які будуть представляти університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності  «Музичне мистецтво» у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира  Винниченка (м. Кропивницький) презентували результати своєї роботи теоретичними доробками та концертними виступами.

Семінар пройшов продуктивно, у творчій атмосфері.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *