1 березня 2019 року Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, кафедра педагогіки і педагогічної майстерності долучилися до Всеукраїнського заняття з медіаграмотності та пошуку фактів “Не віррр – перевіррр!!!” #невірперевір

Дане заняття проведене одночасно на 400 локаціях по всій Україні, в якому взяли участь 7500 учасників.

У МДПУ імені Богдана Хмельницького заняття провела доцент кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Світлана Ізбаш. У заняття взяли участь 24 учасника, з них: викладачі (декан факультету інформатики, математики та економіки професор Бєльчев Павло Васильович, доцент Бєльчева Т.Ф., доцент Воровка М.І., доцент Логвіна-Бик Т.А., старший викладач Бунчук О.В., асистент Таблер Т.М.), вчителі закладів загальної середньої освіти (Черненко О.В., Вовченко А.В., Сечкар Ю.О., Лиходєд Д.М., Зіненко Н.Ю., Шиян О.О.), аспірантка Давидова Світлана, студенти природничо-географічного факультету (Григоренко М., Безгинська А., Берегова Д., Солодченко О., Луконіна Ю., Бригіна Л., Семикопенко А., Кожаєва А.) та працівники університету (Толочко О. та Білоконь Г.)

Захід проходив за ініціативи міжнародної організації IREX in Ukraine в рамках проекту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність” за підтримки посольства США America House Kyiv U.S. Embassy Kyiv Ukraine та посольства Великої Британії в Україні British Embassy Kyiv.

Мета заняття – навчити розрізняти маніпуляції у передвиборчих кампаніях, розвивати навички критичного мислення, знати де і як перевіряти інформацію. 

Практична робота на занятті відбувалась у малих групах за допомогою методів розвитку критичного мислення. Учасники презентували результати своєї творчої діяльності і оцінили роботи своїх колег.

Заняття пройшло у дружній, комфортній і емоційно піднесеній атмосфері, що сприяло формуванню навичок свідомого та відповідального  виборця та медіаспоживання.

Учасникам рекомендовано не зупинятися на цьому, а продовжувати вивчати свій медіапростір.

Кожному учаснику надано паперові інформаційні матеріали з QR-кодами ресурсів, які допоможуть додатково дослідити профайли кандидатів у президенти, щоб не обрати кота в мішку.

Залишити відповідь