Всеукраїнська олімпіада МДПУ для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти06 квітня 2019 року в університеті пройшла Всеукраїнська олімпіада МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти.

Основними завданнями Олімпіади стали: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

Олімпіада проводилась з предметів: біологія, хімія, географія, українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, історія України. Для проведення олімпіади було створено оргкомітет, предметно-методичні комісії та журі, залучено студентів – переможців олімпіади минулого року.

В олімпіаді взяли участь 164 учня, які представляли заклади загальної середньої освіти м. Мелітополя, Мелітопольського, Василівського, Приазовського, Токмацького, Михайлівського, Якимівського районів Запорізької області та Генічеського району Херсонської області. Деякі учні виявили бажання взяти участь у двох предметах Олімпіади. За предметами кількість учасників склала:

«Англійська мова» – 23

«Українська мова та література» – 42

«Біологія» – 34

«Географія» – 17

«Математика» – 26

«Історія» – 24

«Німецька мова» – 4

«Хімія» – 6

«Інформатика» – 2

Безпосередньо у день проведення олімпіади журі визначило індивідуальний рейтинг знань кожного учасника, а предметно-методичні комісії провели консультації щодо правильності виконання завдань.

Відомості про результати роботи журі з визначеним рейтингом учасників розміщені на сайті університету.

Попереду на оргкомітет чекає робота щодо аналізу результатів роботи предметно-методичних комісій і журі, визначення переможців і нагородження. Про це ми Вас проінформуємо додатково.

Незабаром університет чекає на поповнення лав студентської молоді і продовжує роботу над формуванням контингенту абітурієнтів.

 

Оргкомітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *