5 квітня викладачі кафедри ботаніки і садово-паркового господарства в рамках серії профорієнтаційних заходів відвідали загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1 м. Мелітополя.

Під час зустрічі зі школярами Арабаджи-Тіпенко Л.І., Павленко О.М. та Брен О.Г. поділились власним досвідом навчання та роботи в МДПУ імені Богдана Хмельницького, показали у форматі слайд-шоу низку культурно-масових та спортивних заходів, в яких приймає участь студентство. Особливу уваги було приділено можливості займатись науковою роботою в наукових гуртках університету, приймати участь у наукових проектах, конкурсах, олімпіадах з фахових дисциплін.

Школярі цікавились умовами вступу до університету, напрямками наукової роботи та подальшим працевлаштуванням після закінчення вишу.

Захід пройшов у вигляді діалогу – учні задавали питання, ділились власними сподіваннями та задумами про подальше навчання, а гості, в свою чергу, запропонували отримати вищу освіту в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

 

Інформацію підготувала Арабаджи-Тіпенко Л.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *