Днями в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи, присвячені Всесвітньому Дню науки за мир та розвиток, ініційованому міжнародною організацією UNESCO.

 

1-2 листопада 2018 р. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підході до розвитку творчої активності дітей та молоді в культурно-освітньому просторі». Конференція працювала за такими напрямами:

  1. Проблема творчого розвитку особистості в умовах сьогодення.
  2. Тенденції формування творчої активності особистості в системі культурно-освітнього простору.
  3. Інноваційні технології розвитку творчої особистості в спеціальній та інклюзивній освіті.

 

1 листопада 2018 р. доцент кафедри психології Царькова О.В. та старший викладач цієї кафедри Варіна Г.Б. провели майстер-клас «Об’ємна пісочна мандала «Грані власного Я», в якому взяли участь 12 практичних психологів загальноосвітніх шкіл міста Мелітополя.

Авторська техніка об’ємної пісочної мандали «Грані власного Я» зорієнтована на притаманний кожній людині внутрішній потенціал здоров’я і сили. Вона акцентує увагу на природному вияві думок, почуттів та настрою в творчості, прийняття особистості такою, якою вона є. Для клієнта – це спосіб розповісти про свої проблеми, продемонструвати свої страхи та позбавитись їх, а також емоційного напруження.

 

6 листопада 2018 р. на природничо-географічному факультеті відбулася краєзнавча вікторина пам’яті О.Г.Харченка «Краю мій рідний – Мелітопольщина», організована Громадською організацією «Спілка краєзнавців Мелітопольщини».

Студенти продемонстрували знання про видатні постаті краю, «Червоної книги» природи Мелітопольщини, архітектури міста, історію Мелітопольщини, поверхневі та підземні води, пам’ятні й заповідні місця, Азовське море та його узбережжя.

Перемогу здобув студент ІІ курсу Микита Волобуєв.

 

6 листопада 2018 р. викладачами кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти, а саме,  логопедом центру корекційно-розвивальних технологій (для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку) Яковенко І. О.  психологом центру корекційно-розвивальних технологій (для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку) Житнік Т.С. проведено майстер-клас «Успішний логопед (методика роботи з дизартрією)» для вихователів міста Мелітополя (ДНЗ № 2, 30, 44).

Захід орієнтований на формування навичок діагностики та корекції дітей з мовленнєвими порушеннями.

 

6 листопада 2018 року в стінах філологічного факультету відбувся науково-методичний семінар «Культура української мови: проблеми та перспективи розвитку», організований кафедрою української мови.

Під час семінару обговорено проблеми культури усної та писемної форм сучасної української літературної мови в лінгвальному поліетнічному просторі м. Мелітополь.

Залишити відповідь