Сьогодні на філологічний факультет завітала колишня мешканка м. Мелітополь Анжела Рюмшина Вернер, яка з 2001 року проживає в Німеччині. Пані Анжела завітала із неймовірно цінним подарунком – книгою її авторських поезій, написаних українською та російською мовами, із паралельним перекладом перською мовою. Майстерне поетичне слово у поєднанні з надзвичайно колоритними картинами перського художника Махмуда Фаршчіяна робить книгу неперевершеним шедевром.

Книгу передано у бібліотеку Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Цю книгу у кількості трьох екземплярів привезено до України: одну – до нашого університету і ще дві передано в Національну академію наук України, при тому, що загальний наклад становить лише 600 екземплярів.

Під час зустрічі талановита поетеса поділилась своєю життєвою філософією, продекламувала кілька віршів та розказала про те, як відбувається творчий процес, як поезія приходить до неї. З пані Анжелою було домовлено про літературну зустріч зі студентською аудиторію та тими, хто захоплюється поезією, під час її наступного візиту до України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *