Україна - наш спільний дім!Сьогодні в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького пройшов інтеркультурний дитячий та молодіжний фестиваль «Віночок дружби».

Фестиваль проводився з метою популяризації традиційного культурної спадщини різних народів, зміцнення контактів і культурних зв’язків, обміну знаннями, культурними та народними традиціями, досвідом, розширенням світогляду. Почесними гостями заходу стали начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк і його заступник Тетяна Несват.

Участь у фестивалі взяли колективи національних товариств не тільки Мелітополя, але й Приазовського району, які милували присутніх хореографічними і вокальними композиціями:

 – колектив «Світанок» опорного навчального закладу Нововасилівський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад «Гармонія»;

– колектив «Ліштівічкі» – вихованці Дівнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– дитячий болгарський ансамбль «Детеліна»;

– фольклорний колектив «Младежки сърца»;

– зразковий колектив єврейського танцю «Мааян»;

– ансамбль «Еміне» Риківської школи естетичного виховання Генічеського району.

Ректор університету Анатолій Солоненко і начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк кожен колектив нагородили дипломом і солодким подарунком.

 

Залишити відповідь