Tet розробив тест на визначення рівня IT-безпекиЛатвійський IT-інтегратор Tet (раніше – Lattelecom) розробив тест, який допоможе українським ІТ  визначити рівень вразливості IT-інфраструктури.

Залежно від результатів тестування Tet запропонує оптимальні варіанти захисту інформації. Компанія надає широкий спектр IT-послуг, в тому числі пропонуючи інноваційні IT-рішення для підвищення кібербезпеки.

Глобальна комп’ютеризація привела до появи нових способів незаконного отримання даних компаній. Ці способи часто використовують конкуренти для доступу до конфіденційної інформації. Через підвищення рівня IT-загрози необхідно приділяти більше уваги захисту від IT-ризиків. Вони можуть бути результатом як навмисної атаки ззовні, так і недбалості керівництва і співробітників.

Поширеною загрозою кібербезпеки є DDoS-атаки – потік помилкових запитів від різних хостів, який блокує сервер потрібного ресурсу. Також серйозної шкоди завдають комп’ютерні віруси. Останнім часом підвищилася активність вірусів-шифрувальників, таких як WannaCry, Petya і Trojan. Вони представляють особливу небезпеку, так як з їх допомогою зловмисники спершу проникають в інфраструктуру ІТ-середовища, а не атакують її безпосередньо.

Інформаційну загрозу можуть представляти і самі співробітники. Через недбалість або необізнаності вони можуть відкрити лист з вірусом з робочого комп’ютера або переслати важливий робочий лист на помилкову адресу.

Для забезпечення і захисту інформаційної безпеки слід в першу чергу зосередитися на запобіганні можливих ризиків, а не на ліквідацію їх наслідків. Тест від Tet пропонує українським ІТ дати відповіді на 10 запитань, які стосуються проблем кібербезпеки, і таким чином визначити рівень IT-загрози.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *