Студентки університету були на черговому засіданні Запорізької ОСРСтудентки Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Власенко (заступниця співголови Запорізької обласної студентської  ради ) та Дуднік Катерина (голова студентської ради МДПУ імені Богдана Хмельницького) були на черговому засіданні Запорізької ОСР, де на порядку денному були обговорені  робочі питання: затвердження оновленого складу ОСР (прийнято рішення щодо затвердження Дуднік К.О. до складу Запорізької ОСР), підсумки роботи ради в лютому-березні 2019 р., щорічний молодіжний форум «Жодних рішень для молоді без молоді», створення робочої комісії зі святкування Дня молоді – 2019, про реалізацію Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи» та різне.

На початку засідання керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко розповів присутнім про перші проміжкові підсумки стажування студентів у виконавчому апараті Запорізької обласної ради.

– Я переконаний, що ми, представники обласної влади, які залучають молодь до процесів державотворення, на вірному шляху. Я закликаю вас використовувати найменшу можливість – поїздки, тренінги, стажування – для того, щоб долучатися до владних та громадських проектів, ініціювати та реалізовувати їх. Зокрема, більше 40 студентів подали документи для участі у стажуванні у виконавчому апараті облради. Ми вже провели вступні тренінги, далі, ближче до сесійного засідання, пройдуть наступні зустрічі зі студентством в рамках проведення стажування. Також є ініціатива проводити щомісячні зустрічі з керівництвом обласної ради. Тож, якщо є така потреба, то ми залюбки реалізуємо її, – сказав Володимир Подорожко.

Щодо порядку денного, то деякі навчальні заклади представили нових делегатів в обласній студентській раді. За період лютий-березень студрада поділилася основними здобутками: початок стажування студентів в облраді, масштабне святкування Міжнародного жіночого дня на ковзанці «Метелиця», участь у нараді щодо Стратегії молодіжної політики – 2030, участь у руханці до Всесвітнього дня здоров’я, розвиток комунікації засобами мобільних додатків. Наприкінці квітня пройде молодіжний форум, гаслом якого стало «Жодних рішень для молоді без молоді», особливістю якого цього року стала відкрита форма реєстрації для всіх бажаючих. Однак організатори попередили, що участь відбудеться на конкурсних засадах, а також, опікуючись майбутнім та станом навколишнього середовища, учасники мають максимально відмовитися від пластикового посуду на час форуму.

Щодо Всеукраїнської акції «Серце до серця», яка проходить протягом квітня, то цього року генеральний штаб у Запорізькій області розташували у Запорізькому обласному центрі молоді. Саме там відбувається координація всіх учасників, можна отримати довідкову інформацію або ж допомогу для реалізації заходів в рамках акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *