Студенти МДПУ відсвяткували початок навчального року2 вересня 2019 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відсвяткували День знань і початок нового навчального року.

У новий навчальний рік університет відкрив двері для 1528 студентів.

З щирими напутніми словами до вчорашніх абітурієнтів звернувся ректор університету Анатолій Солоненко: «Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, адже в університеті створено для цього всі передумови. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.»

З початком нового навчального року присутніх привітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.А.Гугнін; заступник міського голови І.І.Судаков; голова Мелітопольської районної державної адміністрації С.О.Селевич; голова Веселівської районної державної адміністрації І.І.Мігуля; голова Якимівської районної державної адміністрації Є.О.Правосуд; член виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, заслужений працівник транспорту України Г.І. Шанін.

Слід із гордістю зазначити, що жоден культурно-мистецький захід в університеті не проходить без участі творчих студентських колективів університету.

Від усього серця бажаємо студентам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння!

Зі святом Вас!

Залишити відповідь