Студенти хіміко-біологічного факультету пропонували мелітопольцям обміняти цигарку на цукеркуЗ нагоди Всесвітнього дня здоров’я на хіміко-біологічному факультеті відбулася акція «Обміняй цигарку на цукерку». Ініціював захід деканат факультету.

Студенти, озброївшись тарою для викинутих цигарок та великою коробкою смачних цукерок, вирушили територією університету, а потім і міста, на пошуки курців. Майже кожна людина, яку зустрічали студенти цього дня, погодилася взяти участь у акції здоров’я. Учасники кидали у бутилу цигарки та отримували за це смаколик.

Багато хто обіцяв після обміну кинути згубну звичку. Учасники акції називали багато причин чому вони викидали тютюнові вироби і вимінювали їх на смачні сувеніри. Одні говорили, що хочуть показати гарний приклад, інші – зберегти свої легені. Цукерки отримували і ті, які не палять. Акція до Всесвітнього дня здоров’я мала просвітницький характер. Студенти не тільки обмінювали цигарки, але й розповідали про шкідливу звичку та її вплив на організм людини.

Декан хіміко-біологічного факультету Хромишев В.О. відзначив: «Сьогодні ми провели акцію «Обміняй цигарку на цукерку». Молодь факультету виявилась досить ініціативною. Дуже багато студентів університету та мешканців міста викинули цигарки, щоб отримати цукерку, і цим самим захистити свій організм від нікотину, який згубно впливає на здоров’я людини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *