Старт тижню англійської мови на філологічному факультеті15 квітня у стінах філологічного факультету розпочалось традиційне дійство – тиждень англійської мови. Перший день заходу має назву«When in London do as Londoners do».

Розпочалося все з презентації основних країн англомовної спільноти. Студенти 1-2 курсів представляли наступні країни:

118 група – Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії

418 група – Сполучені Штати Америки

417 група – Канада

117 група – Австралія

Згодом, у другій частині заходу, відбувся театральний перфоманс – майстер-клас під назвою «TeaParty» за мотивами твору Льюїса Керрола «Аліса в Задзеркаллі» та з елементами однойменної екранізації

Студенти, викладачі та гості заходу мали змогу не лише спостерігати за подією, але й пізнавати нові цікаві факти, поглиблювати свої знання про англомовні країни та про те, як слід проводити чайні вечірки.

Наприкінці події відбулася вікторина про основні аспекти Tea Party, де гості заходу мали змогу виграти смаколики за свої знання.

Захід минув, проте це лише початок тематичного тижню. У вівторок філологи 2-3 курсу позмагаються у майстерності художнього перекладу, а першокурсники візьмуть участь в олімпіаді; у середу відбудеться квест на знання англійської мови та традицій «Do you speak English?», в четвер усіх охочих запрошують на кіномарафон, а у п’ятницю – на підбиття підсумків та нагородження переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *