В рамках засідання наукового гуртка «Соціологос» магістранти спеціальності «Соціологія» Ксенія Марчук, Сергій Луценко та Валентина Павленко разом з представниками громадської організації «Ком’юніті плюс» мали можливість поділитися досвідом зі студентами 1-4 курсів цієї ж спеціальності, які брали участь в проекті «Діалог та активізація громадян» за підтримки National Endowment for Democracy (США).

Учасники та учасниці отримали теоретичні та практичні знання з польових досліджень громад, що постраждали від конфлікту на сході України; ознайомились із методом картування громади, як інструментом пошуку локальних проблем та їх вирішення; навчилися опрацьовувати зібрані матеріали дослідження, систематизувати та аналізувати для подальшої імплементації; ознайомились із методом інтерактивних соціальних перформансів, як способом дослідження; здобули базові практичні навички медіа супроводу досліджень, що передбачають пряму дію.

Завідувача кафедри соціології, директорку Центру соціологічних досліджень МДПУ Афанасьєву Л.В. було запрошено як ключову експертку проекту у сфері партисипативного дослідження та картування громади. Вона поділилася яскравими враженнями від занурення в такий творчий проект!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *