Skype для Android автоматично приймає дзвінки з-за помилкиКолись Skype був додатком для відеочату, але ці дні давно пройшли. З появою WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Duo і інших. Тим не менш, деякі люди все ще залежать від Skype, будь то за діловими або звичайними причинами. В Android їх кількість тепер може помітно зменшитися: в мережі з’явилися повідомлення про те, що додаток Microsoft автоматично відповідає на дзвінки деяких користувачів, що дозволяє тим, хто дзвонить абонентам ловити їх при невдалих обставин.

Найгірше те, що в даний час Skype часто використовується як бізнес-інструмент, і багато віддалених співробітників використовують його для зв’язку з офісом.

Як правило, ви можете активувати або деактивувати настройку з відповідною назвою «Автоматично відповідати на вхідні дзвінки». Але для порушених проблемою користувачів включення або виключення даного перемикача не змінює поведінку їх смартфонів взагалі. Дзвінки завжди автоматично приймаються після пари гудків.

Перше повідомлення про дивні автоматичні прийоми дзвінків з’явилось на форумах підтримки Microsoft в січні 2019 року, коли потерпілий заявив, що це відбувається з ним вже пару тижнів. Навіть пропозиції інших учасників форуму, такі як очищення кеша, видалення даних і переустановлення додатка, не спрацювали. Замість цього для багатьох, хто зіткнувся з проблемою, був знайдений досить несподіваний винуватець: носяться пристрої. Як тільки користувачі відключали свої розумні годинники, як Google Wear, так і Samsung Gear, Skype більше не приймав дзвінки самостійно. Могли бути й інші проблеми, так як не всі повідомили про використання переносних пристроїв.

На щастя, Microsoft вже працює над виправленням. Учасники форуму повідомляють, що остання бета-версія додатка Skype вирішила проблему.

 

Інформацію підготував інформаційно обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *