Штучний інтелект від Google провалил шкільний тест з математикиРозвиток мистецького інтелекту є одним з пріоритетних напрямків еволюції сучасної науки та техніки. На нових технологіях приймають рішення задач, які не під силу людям. Проте на початковому етапі штучний інтелект знаходиться на початковому етапі розвитку і виникнення, тому що технологічна стадія стає нерозв’язною задачею.

Компанія DeepMind (входить в Google), активно розгортає штучний інтелект, перевіряє цікавість, яка не відрізняється від випускних тестів для школярів англійської школи. Вивчення спеціальної підготовки до шкільної програми з математичних дисциплін штучним інтелектом.

Досліджуючи експерименти, штучний інтелект не впорався  з поставленим завданням і набрав з 40 необхідних балів усього 14-ть.

Рішення абстрактних завдань без конкретизованого завдання зажадало від машини проведення аналізу для виділення необхідної інформації. Найчастіше на цьому етапі і відбувалися помилки, що забезпечують невірну відповідь. Фахівцям ще доведеться затратити чимало зусиль для того, щоб змусити штучний інтелект думати і вирішувати поставлені завдання нарівні з людським розумом.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *