Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького вже третій рік поспіль приймає участь у спільному проекті Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління».

Підготовка студентів за експериментальною програмою з «Методики навчання англійської мови» здійснюється на філологічному факультеті (куратор доц. Коноваленко Т.В.) та в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти (куратор доц. Гончарова О.А.). «Теорія через практику» – так можна охарактеризувати вищезазначену Програму.

Педагогічна практика у студентів 3-4 курсів проходить щотижня на відміну від традиційних двох-трьох тижнів, такий підхід дозволяє майбутнім вчителям опанувати певне методичне явище саме практичним шляхом та спостерігати за ним безпосередньо у класній кімнаті школи в оточенні школярів. Студенти експериментальних груп проходять педагогічну практику в різних загальноосвітніх закладах Мелітополя, серед яких ЗОШ №11, №25, №23, КЗ «Мелітопольська спеціалізована  школа-інтернат III ступеня «Творчість» та інших.

Ми й надалі сподіваємося на плідну співпрацю університету із адміністраціями шкіл та вчителями-менторами, а також дуже вдячні за методичну допомогу, яку вони надають нашим студентам.

Інформація доц. Гончарової О.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *