6 листопада 2018 р. у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти відбувся семінар-тренінг «Методична скарбничка майбутнього вчителя Нової української школи», присвячений Всесвітньому дню науки, який відзначається 10 листопада.

Метою проведення семінару стали презентації основних наукових інновацій з формування компетентностей в системі освіти в контексті Нової української школи.

На семінар-тренінг були запрошені студенти ІІ курсу та магістратури.

Модератори: старший викладач кафедри початкової освіти Фефілова Т.В. і  асистент цієї ж кафедри Саєнко Ю.О.

Під час семінару учасники ознайомилися з технологією проведення новітньої форми інтерактивного навчання «Ранкові зустрічі», технологією створення моделі тематичної папки «Лепбук», використанням інноваційних прийомів навчання «Фішбоун».

Організація та проведення таких семінарів-тренінгів сприяє реалізації основної ідеї НУШ. Всі студенти об’єднані однією головною метою –формування ціннісного ставлення до розвитку нашого суспільства та підготовка майбутніх педагогів до професійної діяльності в умовах Нової української школи.

Саме в цей час до університету з дружнім візитом завітали Оксана Рома (керівник освітніх проектів the LEGO Foundation) та Олена Черевична (тренер the LEGO Foundation). Гості отримали велике задоволення від спілкування з керівництвом, викладачами та студентами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *