Психологи святкують по-особливому!23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога. Кафедра психології завжди підтримує дружні зв’язки з освітніми закладами, постійно розвивається та креативить, саме тому відзначити День психолога вирішили по-новому!

Напередодні кафедрою було оголошено творчі конкурси серед учнівської молоді, здобувачів вищої освіти і практикуючих психологів м. Мелітополь, Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Приазовського та Михайлівського районів.  Прийняти участь у конкурсі відгукнулися більше 120 учнів, 15 практикуючих психологів і 8 академічних груп, які вивчають психологію.

23 квітня 2019 року відбулось нагородження переможців конкурсів:

творчого малюнку «Хто такий психолог?» серед учнів 1-7 класів,

есе «Психолог у сучасному світі» серед учнів 8-11 класів,

фотоколажів «Шлях до психологічного здоров’я» серед здобувачів вищої освіти,

психотерапевтичних казок на тему «Включення дитини з особливими потребами у освітній простір» серед практикуючих психологів.

Разом із нагородженням школярі та практикуючі психологи приймали участь у різноманітних психологічних заходах. Серед них:

  1. Профорієнтаційний тренінг «Архітектура майбутнього» (для учнів старших класів і випускників ДНЗ «Вище професійне училище» ММР ЗО) з елементами майстер-класу (для здобувачів молодших курсів спеціальності Психологія). Ведучий – к.психол.н., доц. Денисов Ігор Геннадійович. Тренінг сприяв життєвому самовизначенню учасників. Старшокласники досліджували етапи особистісного розвитку, власні обмежуючі настанови, способи подолання настанов, які заважають розвитку. Учасники навчились заявляти про себе у суспільстві та визначили перспективи власного особистісного становлення.
  2. Тренінг для підлітків «Creative camp». Ведучі – студенти 4 курсу спеціальності Психологія П’ятницька Жанна і Попова Юлія, керівники – к.психол.н., доц. Прокоф’єва Олеся Олексіївна, к.психол.н., доц. Гузь Наталія Василівна. Тренінг був побудований за принципом рівний-рівному і мав на меті розвинути в учнів креативне бачення світу і винахідницькі навички роботи у команді, а також зацікавити учнів спеціальністю Психологія.
  3. Тренінг для молодших школярів «Створи свій настрій у форматі 3D». Ведучі – студенти 4 курсу спеціальності Психологія Лисак Карина і Грибачова Ганна, керівники – к.психол.н., доц. Прокоф’єва Олеся Олексіївна, к.психол.н., доц. Гузь Наталія Василівна. Метою тренінгу було показати дітям дивовижний світ психології та розвинути творчі здібності, а також зацікавити учнів спеціальністю Психологія.
  4. Cо-working зона «Стрес-менеджмент: долаємо, перемагаємо». Ведуча – випускниця магістратури спеціальності Психологія Хомотюк Наталя. Ведуча розкрила теорії стресу, травматичного стресу та посттравматичного стресового розладу. Учасники дізналися про особливості профілактики та корекції травматичного та посттравматичного стресового розладів. Ведучою було запропоновано ефективні практичні вправи (за методикою Френка Пьюселіка) для роботи шкільних психологів (соціальних педагогів) з педагогами, учнями, батьками, які перебували у кризових життєвих ситуаціях.

Висловлюємо вдячність всім учасникам конкурсу, педагогічним працівникам закладів освіти, які прийняли участь у конкурсах, надихали та мотивували учнівську молодь до творчої діяльності!

Запрошуємо вас до подальшої спільної діяльності та позитивних вражень від спілкування!

Колектив кафедри психології

Залишити відповідь