Екологічний брейн-ринг «Блакитні очі планети»У рамках проведення Тижня екологічної освіти (22-26 квітня 2019 р.) 23 березня 2019 року в стінах Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького був проведений Екологічний брейн-ринг «Блакитні очі планети», присвячений святкуванню Міжнародного дня води. Ініціаторами заходу стали куратор студентської лабораторії «Екологічна освіта для сталого розвитку» Саєнко Ю.О. та студенти 217-с групи.

Мета цього заходу – привернути увагу всього людства до проблем нестачі прісної води, необхідності збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Студенти прослухали доповіді молодих науковців і дізнались нову інформацію про проблеми забруднення води. Переглянули презентацію та ролик «Як і чим забруднюють воду в Україні», а також виконали завдання, які відповідали тематиці заходу: гра «Згадай пісню про воду», складання пазлів та вікторина на тему «Вода в житті людства»

Наприкінці студенти провели флеш-моб «Що ти можеш зробити для збереження прісної води?».

У брейн-рингу взяли участь студенти IIIІІ курсів нашого Інституту, які після заходу за активну участь у ньому отримали солодкі призи.

Всі учасники дізнались для себе щось нове, здобули певний досвід, а також усвідомили, що вода – це основа життя і її треба берегти.

Інформацію підготувала куратор Студентської наукової лабораторії

«Екологічна освіта для сталого розвитку» Саєнко Ю.О.

Залишити відповідь