3 березня 2018 року на постійній основі в Центрі реабілітації для осіб з інвалідністю працює психотерапевтична група для батьків дітей з особливими потребами. Психодраматична група працює в рамках гранту для молодих вчених МОН України «Розробка методології психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з особливими потребами» (№ держреєстрації: 0119U002003) за сприяння ГО «Інститут психодрами, сучасної психології та психотерапії» (ІПСПіП, Україна), Psychodrama Association for Europe (PAfE, Німеччина), Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького.

Психодраматичний підхід дозволяє у безпечній і комфортній атмосфері робити у груповій взаємодії майже все, що допомагає клієнтові у вирішенні життєвих складнощів. Ми працюємо з минулим і майбутнім, зі снами і фантазіями, реальністю і бажаннями. Ми ідемо за тими темами, які звучать у групі, які є актуальними і живуть в учасниках щодня. Ми програємо на уявній сцені внутрішні конфлікти, щоб знайти з їх коріння. Ми ведемо психодраматичні розмови з людьми, яких не можемо почути в повсякденному житті. Ми створюємо новий психологічний простір групи і кожного її учасника для того, щоб ставати тим, ким ми можемо стати. Ми відкриваємо законсервовані переживання і перетворюємо їх на ресурс, відкриваємо мрії, які заховані в далекі шухляди і подорожуємо власним шляхом.

Веде психодраматичну групу Олеся Прокоф’єва – голова Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії, психодрама-практик, кандидат психологічних наук, доцент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *