Проректор з наукової роботи Л.Москальова взяла участь у парламентських слуханнях10 квітня 2019 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Збалансований розвиток людського потенціалу в Україні: завдання освіти і науки». На засіданні серед промовців були Міністр освіти і науки Гриневич Л.М.,  народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Співаковський О.В., Голова Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, народний депутат України Богомолець О.В., Голова Ради Федерації роботодавців України Олійник Д.М., президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України, академік НАН України і НАПН України Кремень В.Д. та ін.

Увагу доповідачів було зосереджено на рейтингових місцях України у світі, зокрема, Індексу людського капіталу Світового банку, Глобальному індексі людського капіталу, Індексі людського розвитку ООН, Глобальному індексі конкурентоспроможності тощо. Обговорювалися ключові проблеми у сфері освіти і науки, напрями реформ та пріоритетні завдання державної політики.

До проведення парламентських слухань відбувалися засідання робочої групи під керівництвом народного депутата України, першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Співаковського О.В. Робоча група опрацьовувала інформаційно-аналітичні матеріали з проблем збалансованого розвитку людського капіталу в Україні.

До цієї групи було долучено представника Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького – проректора з наукової роботи Людмилу Москальову.

Маємо сподівання, що вироблені рекомендації парламентських слухань допоможуть в ефективному використанні інтелектуального потенціалу для зростання добробуту людей у нашій державі.

Інформацію підготовлено відділом наукової роботи із студентами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *