Профорієнтаційний виїзд викладачів природничо-географічного факультету до с. Малокаховка Херсонської області13 квітня 2019 р. викладачі природничо-географічного факультету здійснили профорієнтаційний виїзд у Малокаховський НВК, де були присутні представники Відділу освіти Каховської районної державної адміністрації, директори, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району.

Під час зустрічі з вчителями та учнями 10-11 класів викладачі факультету окреслили переваги навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили з факультетами та спеціальностями вишу, майбутніми професіями, які можна здобути в університеті. Викладачі розповіли умови отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики, цікаве студентське життя і дозвілля. Присутні учні отримали інформаційні буклети та флаєра.

Учні 11-х класів мали можливість спробувати свої сили у вирішенні логічних завдань зі шкільних дисциплін, які їм знадобляться для складання зовнішнього незалежного оцінювання та допоможуть вступити до вищих навчальних закладів.

Зустріч з учнями, вчителями та представниками Відділу освіти Каховської районної державної адміністрації була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

Викладачі природничо-географічного факультету висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні зустрічі керівництву Відділу освіти Каховської районної державної адміністрації й особисто директору Малокаховський НВК Шевченко Ірині Іванівні, а також нашим випускникам – вчителям Юрів Ірині Мирославівні та Вітвицькому Андрію Григоровичу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *