«Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів»12 квітня в МДПУ пройшла зустріч студентів з представниками МНС на тему «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів». На зустрічі були присутні студенти університету, викладачі, куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю університету Муртазієв Е.Г та інженер з протипожежної безпеки Дягель С.П.

Представник МНС – заступник начальника групи піротехнічних робіт старший лейтенант Сиващенко Є.В. розповів, що при виявленні вибухонебезпечних предметів необхідно пам’ятати наступні прості правила: не торкатися до предмету, обмежити до нього доступ і викликати рятувальників. Він підкреслив, що в зв’язку з потеплінням, коли почався період пікніків, особливо важливо знати правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповів про небезпеки, які таять в собі знайдені не розірвалися гранати і протипіхотні міни. Він нагадав про необхідність дотримання простих правил при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Перше – подзвонити в МНС за номером 101 або до поліції за номером 102.

Друге – знайдений предмет не чіпати, близько не підходити.

Третє – огородити місце виявлення, щоб обмежити доступ до вибухонебезпечного предмету.

Студенти з цікавістю вислухали розповідь. Шляхом опитування студентів обговорили і закріпили їх дії у разі виникнення надзвичайних обставин техногенного або природного характеру при виявленні вибухонебезпечних предметів. Окремо зупинилися на правильній схемі поведінки при артилерійських обстрілів в залежності від ситуації і місцезнаходження людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *