Перемога у Всеукраїнському творчому конкурсі учнівської та студентської молоді імені М.Гоголя11 квітня 2019 р. в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені М.Гоголя.  Конкурс проводився з метою вшанування пам’яті М.Гоголя та поглибленого вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання у молодого покоління схильності до наукової роботи та творчості.

За рішенням Журі Всеукраїнського конкурсу дві студентки філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького отримали перемогу (дипломи ІІІ ступеня):

  1. Суховій Лідія Анатоліївна, студентка ІІІ курсу (науковий керівник доцент Шаров С.В.) – номінація ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ (власні прозові, поетичні твори та переклади творів Гоголя)
  2. Кузьменко Вікторія Олександрівна, студентка ІV курсу (науковий керівник доцент Шарова Т.М.) – номінація ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО.

Конкурс пройшов в дружній обстановці, був насичений історичними фактами про життя Миколи Гоголя та університет взагалі. Цікавими та пізнавальними були екскурсії картинними галереями та історичними музеями, які провели для учасників конкурсу співробітники університету. Під час конкурсу студентка Суховій Л.А. представила власну поезію зі збірки «Політ душі», яка була відібрана серед значної кількості конкурсних робіт.  А наші викладачів мали змогу поспілкуватися з ректором державного університету імені М. Гоголя та деканом філологічного факультету, поділитися власними враженнями про творчий конкурс та важливість проведення таких заходів.

За результатами конкурсу здобувачі вищої освіти нашого університету Суховій Л.А. та Кузьменко В.О. були нагороджені дипломами ІІІ ступеня, а наукові керівники – сертифікатами за активну участь у Всеукраїнському конкурсі та підготовку студентів.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та перемог!

Інформацію підготували

викладачі кафедри української і зарубіжної літератури

Залишити відповідь