Новий патент Samsung описує двічі складений смартфон, схожий на недавно показану версію XiaomiКомпанія Samsung однією з перших в галузі представила власну модель складеного смартфону. Версія Galaxy Fold була анонсована в минулому місяці, а її продажі почнуться в кінці квітня.

Samsung вже запатентувала кілька варіантів дизайну складеного смартфону. Разом з тим, в Глобальній базі даних дизайну ВОІВ (Всесвітня бюро інтелектуальної власності) була опублікована ще одна модель складеного смартфону Samsung. Ця патентна заявка була подана компанією ще в 2017 році.

Ескіз дизайну, поданий разом із заявкою на патент, показує, що смартфон має великий дисплей, який можна складати двічі. Коли екран повністю розкривається, то мобільний пристрій трансформується в планшет. Коли пристрій повністю складено і за розмірами можна порівняти з типовим смартфоном, дисплей буде розташовуватися по обидва боки. Таким чином, зображення може виводитися як спереду, так і ззаду.

Дизайн такого двічі складеного пристрою Samsung Dual Folding Smartphone нагадує варіант складеного смартфону Xiaomi, який компанія недавно продемонструвала громадськості. Разом з тим, можна розглянути і деякі конструктивні відмінності між двома гаджетами. Щоб уникнути прогинання дисплея в повністю розкладеному стані, Samsung додала підставку посередині уздовж всього екрану. У зібраному стані ця підставка розташовується якраз між двома крайніми гранями бічних елементів корпусу. Зручність такої конструкції викликає питання.

Рендер смартфону Samsung Dual Folding Smartphone, створений LetsGoDigital, демонструє повністю безрамковий дизайн – в розкладеному стані екран займає практично всю поверхню пристрою. Можливо, в цьому пристрої мається на увазі реалізація такого підходу. На рендер також можна виявити відсутність і інших звичних елементів, таких як порти підключення і сенсори. Можливо, розробка дизайну пристрою ще знаходиться на ранньому етапі.

 

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *