Науковці МДПУ імені Богдана Хмельницького опублікували результати наукового пошуку у американському (США) журналі «Journal of Developing Societies» (Scopus). Журнал є міждисциплінарним форумом з питань розвитку і соціальних змін як економічно розвинених суспільств зі сталою демократією, так і суспільств, які перебувають у процесах трансформації.

Редакційна колегія акцентує увагу на публікаціях, що поєднують теоретичні погляди з результатами досліджень, а також на альтернативних підходах до питань глобалізації, інтеграції та модернізації суспільств. Рецензенти та головний редактор професор Каліфорнійського державного університету Монтерей-Бей доктор Річард Харріс (Richard L Harris) висловили думку, що дослідження наших науковців «Маркери територіальної ідентичності в Мелітополі, Україна» (Букрєєва І.В., Афанасьєва Л.В.) є актуальним і цікавим для широкого кола науковців в Америці, Європі, Австралії, оскільки присвячено  вимірюванню маркерів міської ідентичності міста Мелітополь в умовах окупації та російської військової агресії.

Йдеться про гордість мелітопольців за своє місто, прояви міського патріотизму і національної громадянськості, соціальну довіру, консолідацію, акції непокори, волонтерство як форми протидії окупаційній владі і боротьбі за українську ідентичність.

https://journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/0169796X221098447