Науково-методичний семінар «Геоінформаційні системи як сучасний аспект шкільної географічної освіти»29 березня 2019 року на базі природничо-географічного факультету відбувся науково-методичний семінар «Геоінформаційні системи як сучасний аспект шкільної географічної освіти» в рамках «Методичної майстерні вчителя Нової української школи», організатором якого виступив колектив кафедри фізичної географії і геології. Мета семінару: у контексті концепції Нової української школи забезпечити вчителів географії актуальними знаннями і сучасними практичними технологіями впровадження у процес вивчення географії компетентнісного підходу з метою вдосконалення шкільного освітнього процесу. Учасниками стали 37 вчителів географії м. Мелітополя, Мелітопольського району і Каховського району Херсонської області.

З вітальним словом і побажанням плідної співпраці до учасників семінару звернулася завідувач кафедри фізичної географії і геології Прохорова Л.А. У підготовці та проведенні семінару взяв участь доцент Сажнєв М.Л. з доповіддю на тему «ГІС в курсі шкільної географії».

Вчителі активно дискутували з приводу застосування ГІС в шкільній географічній освіті.

Всі учасники отримали сертифікати та подякували за доступну інформацію, яка дуже потрібна в їх практичній роботі. Позитивні відгуки про захід та побажання наступних зустрічей учасники залишили в анкетах зворотного зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *