Міський голова нагородив спортсменів29 березня у конференц-залі виконавчого комітету відбулось пленарне засідання 47-ої сесії Мелітопольської міської ради. На початку засідання Сергій Мінько вручив почесні грамоти мелітопольським спортсменам.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Запорізькій області, формування позитивного спортивного іміджу України та з нагоди 60-річного ювілею грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджений:

Абдуллаєв Алтай Карам огли, старший тренер-викладач відділення вільної боротьби комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1», старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спортивних дисциплін.

Також від Мелітопольського міського голови Сергія Мінько Абдулаєв Алтай Карам огли отримав цінний подарунок.

Міський голова нагородив спортсменів

За високі спортивні досягнення та присвоєння спортивного звання Заслуженого Майстра спорту України з кікбоксингу Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений:

Панайотов Ігор Вікторович, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Світу з кікбоксингу – 2015, 2016, 2018 років, чемпіонатів та кубків України з кікбоксингу ВТК.

Міський голова нагородив спортсменів

Сергій Мінько підкреслив вагомий внесок кожного з нагороджених спорсменів у розвиток міста Мелітополя та побажав подальших звершень та перемог.

Професорсько-викладацький і студентський колективи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітають нагороджених і бажають здоров’я, наполегливості та підкорення нових вершин!

 

Інформація і фото з сайту Мелітопольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *