06 листопада 2018 р. в стінах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч заступника Міністра молоді та спорту України Яреми Олександра Йосиповича зі студентами університету, представниками громадськості, небайдужою молоддю. Під час зустрічі присутні спробували розкрити та зрозуміти одну з головних рушійних сил, що спонукає до змін – почуття патріотизму.

«Взагалі, Мелітополь і педагогічний університет – давні партнери Міністерства молоді і спорту. Сьогоднішня зустріч присвячена яким чином працювати з молоддю, використовуючи неформальні методи освіти, залучати до різноманітних активностей, зокрема в контексті і виконання реалізації Стратегії Президента національно-патріотичного виховання молоді та дітей.»

МДПУ протягом останніх років активно співпрацює з керівниками районних та обласних державних установ  з питань розвитку та реалізації молодіжної політики Запорізької області, тому на зустрічі був присутній голова Мелітопольської районної державної адміністрації Селевич Сергій Олексійович.

Під час свого виступу Сергій Олексійович зауважив, що події, які відбуваються в Україні, беззаперечно засвідчують – найгостріше постає сьогодні питання, пов’язане з вихованням патріотизму та формуванням національної свідомості молодого покоління. «Ця тема безумовно, дуже важлива і актуальна, адже національно-патріотичне виховання молоді є  основою майбутнього України».

Справжньою гордістю університету є його спортсмени – студенти та випускники, які теж взяли участь у зустрічі, а саме студент ІІІ курсу природничо-географічного факультету,Чемпіон України з кіокушин-карате Дурманджи Артем і учасник обласного військово-спортивного конкурсу для трудової та студентської молоді «Призовник – 2018» Старостенко Владислав.

Велика кількість молоді в аудиторії, затамувавши подих, слухала свідчення живої історії – учасників АТО, ще раз продемонструвала небайдужість студентів спеціальності «Історія» до долі України. Бійці відверто і щиро розповіли про свій військовий досвід і поділилися численними історіями з АТО. В розповідях військовослужбовців студенти могли відчути весь спектр емоцій: біль, гумор, розчарування, надію, героїзм та віру у перемогу. Свідчення воїнів дали молоді поштовх для роздумів і дозволили чіткіше усвідомити свою причетність до подій, які відбуваються в Україні.

Волонтерка-студентка ІІІ курсу філологічного факультету Дуднік Катерина розповіла, як саме вона здійснює свою допомогу. Катерина закликали студентів не бути байдужими та допомагати всім захисникам України через волонтерів, бути вдячними їм за все, що вони для нас роблять, адже відважні хлопці втрачають багато часу, який могли би провести зі своєю родиною та жити мирним життям, але вони зробили свій вибір на користь держави.

Кожен вийшов з цієї зустрічі збагаченим…, збагаченим по-своєму – духовно, емоційно, інтелектуально… Але байдужим не залишився ніхто!

Залишити відповідь