МДПУ і виконавчий комітет підписали рамкову угоду про співробітництво11 квітня 2019 р. у кабінеті Мелітопольського міського голови відбулося підписання рамкової угоди про співробітництво між Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького та виконавчим комітетом Мелітопольської  міської ради Запорізької області.

Співпраця  спрямована на розвиток туризму в місті Мелітополі в рамках виконання заходів Стратегії розвитку туризму і курортів України до 2026 року.

Сергій Анатолійович підкреслив, що у 2018 році проведено значну роботу з формування туристичного кластеру. «Ми рухаємося в цьому напрямку, з’являються нові продукти за доступністю та популяризацією туристичної галузі в Мелітополі. Тому, підтримка з боку наукового співтовариства, а саме фахівців університету, нам вкрай важлива. Підписання рамкової угоди – це один з численних кроків у реалізації ідеї розвитку туризму. За кілька років ми побачимо багато позитивних змін і приємних подій, пов’язаних з цим напрямком, на території нашого міста».

У рамковій угоді сторонами визначено пріоритети і сфери співробітництва, проведення спільних освітніх та науково-практичних заходів; розробка та участь у науково-практичних дослідженнях щодо важливих напрямів розвитку туризму в м. Мелітополі; обмін науковою інформацією, публікаціями, освітніми та дослідницькими досягненнями в галузі регіонального туризму; організація спільних практик та стажування; розробка спільних грантів, наукових та освітніх проектів, що фінансуються через державні та міжнародні фонди тощо.

«Підписання меморандуму буде корисним як для міста, так і для університету, – висловив свою впевненість ректор МДПУ Анатолій Солоненко. – Спеціальність «Туризм» існує в університеті вже п’ять років. За цей час у нас з’явилися свої кадри, які знають, як реалізувати подібні проекти. Сьогодні університет не лише забезпечений фахівцями-професіоналами, а найголовніше, у нас є досвід в цій роботі. Я думаю, що співпраця університету з виконкомом – це тільки один з напрямків, який ми можемо спільно розвивати і робити це на користь нашого міста».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *